WYCIECZKA DO SANDOMIERZA KL. VIII

31 maja 2019 r. uczniowie klasy VIII wzięli udział w wycieczce do Sandomierza. Uczestnicy wycieczki, po powrocie do Skibniewa uznali, że ciekawie spędzili czas i nie żałują tego, że zdecydowali się na wyjazd. Na początku była przejażdżka ,, meleksem ” po mieście i komentarz przewodnika o walorach turystycznych Sandomierza. Kolejną atrakcją był spacer Wąwozem Królowej Jadwigi i zwiedzanie Zamku Królewskiego. Następnie podziwialiśmy Stary Rynek i eksponaty Muzeum Gabinet Figur Woskowych,, Świat Ojca Mateusza”. Potem zwiedzaliśmy wnętrza najstarszego ceglanego kościoła w Polsce pod wezwaniem św. Jakuba. Na zakończenie pełnego wrażeń dnia udaliśmy się do rezerwatu przyrody ,,Góry Pieprzowe”. Jaka szkoda, że to już ostatnia wycieczka w takim gronie!!!